Kyleigh Turner: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 306: | Line 306: | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
|4<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />3<sup>rd</sup> for Miss Starpower<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16 Open Solos<br />5 Star Elite | |4<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />3<sup>rd</sup> for Miss Starpower<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16 Open Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|2025 | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|Ry Miller | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||