Talia Booker: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 295: Line 295:
|Diamond
|Diamond
|-
|-
| rowspan="12" |2023-4
| rowspan="13" |2023-4
| rowspan="12" |Irreplaceable
| rowspan="13" |Irreplaceable
| rowspan="12" |Tap
| rowspan="13" |Tap
| rowspan="12" |Robyn Naugle
| rowspan="13" |Robyn Naugle
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
Line 331: Line 331:
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Tap Age 18 Solos<br />5 Star Elite
|-
|Intrigue (Pittsburgh)
|did not place
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)