Talia Booker: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 338: | Line 338: | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2024 | ||
| rowspan="4" |Daisy | | rowspan="4" |Daisy | ||
| rowspan="4" |Hip-Hop | | rowspan="4" |Hip-Hop | ||
| Line 354: | Line 354: | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |House and Pressure | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Trevor Lerma | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 368: | Line 368: | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |||
|Radix (Atlantic City) | |||
|did not place | |||
|} | |} | ||