Maggie Evelsizer: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 318: Line 318:
|Scratched
|Scratched
|-
|-
| rowspan="4" |2023-4
| rowspan="5" |2023-4
| rowspan="4" |New York/Empire
| rowspan="5" |New York/Empire
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="4" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="5" |[[Madelyne Spang]]
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|15<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus
|15<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus
Line 334: Line 334:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |2024
|Starpower (Pittsburgh)
| rowspan="2" |She's Alright
|5 Star Premier
| rowspan="2" |Contemporary
|-
| rowspan="2" |[[Michelle Spang]]
| rowspan="3" |2024
| rowspan="3" |She's Alright
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |[[Michelle Spang]]
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 343: Line 346:
|Imagine (Zanesville)
|Imagine (Zanesville)
|8<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />5 Star Elite
|8<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />5 Star Elite
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|5 Star Premier
|}
|}