Heather Kelly: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 43: | Line 127: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |2009 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="12" |2010 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showstopper (Battle Creek) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||