Julia Paslawski: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 29: Line 29:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2011
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|2012
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|2013
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|2014
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
| rowspan="2" |2015-16
|Skinny Love
|Lyrical
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|Vogue
|Jazz
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|2016-17
|Child of Light
|Open
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|2017
|Child of Light
|Open
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="18" |2017-9
| rowspan="18" |2017-9
Line 87: Line 142:
|Starpower Nationals (Uncasville)
|Starpower Nationals (Uncasville)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|2018
|Without You
|Open
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="10" |2018-9
| rowspan="10" |2018-9