Navy Forrest: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 119: | Line 119: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2023 | ||
|Monarch | |Monarch | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 126: | Line 126: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Rita's Audition | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 135: | Line 138: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Snowing | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jennifer Peterson | ||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||