Navy Forrest: Difference between revisions
>Dancemomsaldc |
>Dancemomsaldc |
||
| Line 655: | Line 655: | ||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Lines | |3<sup>rd</sup> in Mini Lines | ||
|- | |||
|My Dogg | |||
|Hip Hop | |||
|Ricky Maalouf | |||
| | |||
|NYCDA (Phoenix) | |||
|Junior Critique choice winner | |||
|} | |} | ||