Navy Forrest: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 655: | Line 655: | ||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Lines | |3<sup>rd</sup> in Mini Lines | ||
|- | |||
|Be Italian | |||
|Musical Theatre | |||
|[[Jaycee Wilkins]] | |||
|Marah Bland<br />[[Aspen Brandt]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />[[Poppy Cunningham]]<br />[[Maddie Downs]]<br />Hannah Duncan<br />[[Kaia Erby]]<br />[[Isla Gardner]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />Kinley Martz<br />[[Bella Linman]]<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />[[Nixie Vance]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />[[Cara Hart]]<br />[[Kinley Harper]]<br />[[Libby Johnson]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />[[Makayla Jackman]]<br />[[Kynzlie Plote]]<br />[[Harper Schwalb]]<br />Stella Stoltz<br />Preslie Ball | |||
|Jump (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines | |||
|- | |- | ||
|My Dogg | |My Dogg | ||
| Line 661: | Line 668: | ||
|Many dancers | |Many dancers | ||
|NYCDA (Phoenix) | |NYCDA (Phoenix) | ||
|Junior Critic | |Junior Critic's Choice | ||
|} | |} | ||