Finley Nielsen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 175: | Line 175: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
|Keep It Groovin' | | rowspan="3" |Keep It Groovin' | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| | | rowspan="3" |Jazelle Torre | ||
|Gravit8 (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix 2) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Crying Alone | | rowspan="5" |Crying Alone | ||
|Contemporany | | rowspan="5" |Contemporany | ||
| rowspan="5" |Jennifer Peterson | |||
|Gravit8 (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix 2) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Provo) | |||
|5<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Jump (New York City) | |||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2025 | |||
| rowspan="3" |Remember Me | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||