Aspen James Brandt: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 258: | Line 258: | ||
| rowspan="5" |Yonce | | rowspan="5" |Yonce | ||
| rowspan="5" |Hip Hop | | rowspan="5" |Hip Hop | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Raegan Lamb | ||
| rowspan="5" |Harper Schwalb<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />Jaxon Adamson<br />[[Tatum Self]]<br />Nixie Vance<br />Bryn Spears<br />Elliott Smith<br />Lily Tameron<br />Gwyneth Woods<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />Olivia Baldengro<br />Riley Bagnoli<br />Mariah Bland<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Paislee Perkins<br />Hazel Silverman<br />Leslie Soto<br />Bella Linman<br />Hannah Duncan<br />Emma Kleve<br />Presley Ortiz | | rowspan="5" |Harper Schwalb<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />Jaxon Adamson<br />[[Tatum Self]]<br />Nixie Vance<br />Bryn Spears<br />Elliott Smith<br />Lily Tameron<br />Gwyneth Woods<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />Olivia Baldengro<br />Riley Bagnoli<br />Mariah Bland<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Paislee Perkins<br />Hazel Silverman<br />Leslie Soto<br />Bella Linman<br />Hannah Duncan<br />Emma Kleve<br />Presley Ortiz | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| Line 293: | Line 293: | ||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
|We Here | |||
|Hip Hop | |||
|Ricky Maalouf | |||
|Many Dancers | |||
|NUVO Glendale | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Production line | |||
|} | |} | ||