Aspen James Brandt: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Competitive Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Competitive Solos | ||
|- | |||
|Jump (NYC) | |Jump (NYC) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini solos | |3<sup>rd</sup> in Mini solos | ||