Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 117: Line 117:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos  
|1<sup>st</sup> in Mini Solos  
|-
|-
|NUVO Phoenix  
|NUVO (Phoenix)
|
|
|-
|-
Line 137: Line 137:
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini Competitive Solos  
|1<sup>st</sup> in Mini Competitive Solos  
|-
|NYCDA (Phoenix)
|
|-
|-
|24/7 (Westminster)
|24/7 (Westminster)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|-
|NYCDA (Phoenix)
|
|}
|}