Aspen James Brandt: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Fruitpunch33 No edit summary |
||
| Line 146: | Line 146: | ||
|24/7 (Westminster) | |24/7 (Westminster) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock | ||
|- | |||
|2025 | |||
| | |||
|Contemporary | |||
|Jenn Peterson | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||