Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 147: Line 147:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|-
|-
|2025
| rowspan="2" |2025
|Black Velvet
| rowspan="2" |Black Velvet
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]]
|24/7 (Knoxville)
|24/7 (Knoxville)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos  
|1<sup>st</sup> in Mini Solos  
|-
|NUVO (Long Beach)
|
|}
|}