Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Chlobirdandmads
Line 147: Line 147:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|-
|-
| rowspan="2" |2025
| rowspan="3" |2025
| rowspan="2" |Black Velvet
| rowspan="3" |Black Velvet
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]]
|24/7 (Knoxville)
|24/7 (Knoxville)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos  
|1<sup>st</sup> in Mini Solos  
Line 156: Line 156:
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos  
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos  
|-
|Radix (Glendale)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|}
|}