Aspen James Brandt: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 147: | Line 147: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Black Velvet | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|24/7 (Knoxville) | |24/7 (Knoxville) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
| Line 156: | Line 156: | ||
|NUVO (Long Beach) | |NUVO (Long Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||