Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 147: Line 147:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|-
|-
| rowspan="3" |2025
| rowspan="4" |2025
| rowspan="3" |Black Velvet
| rowspan="4" |Black Velvet
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="4" |[[Jaycee Wilkins]]
|24/7 (Knoxville)
|24/7 (Knoxville)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock  
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock  
Line 159: Line 159:
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />DJ's Pick  
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />DJ's Pick  
|-
|Jump (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini solos<br />You Rock Jump
|}
|}