Gia Booker: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 87: Line 87:
|-
|-
| rowspan="3" |Swinging with Tiger Woods
| rowspan="3" |Swinging with Tiger Woods
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Tap
|Starpower (Sandusky)
|Starpower (Sandusky)
|
|
Line 97: Line 97:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2021-2
| rowspan="7" |2021-2
|Before it Breaks
|Before it Breaks
|
|
Line 103: Line 103:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Shine it On
| rowspan="6" |Shine it On
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |Tap
|Imagine (Zanesville)
|Imagine (Zanesville)
|
|
Line 118: Line 118:
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|
|-
|Radix
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2022-3
| rowspan="10" |2022-3
| rowspan="10" |For You Blue
| rowspan="10" |For You Blue
| rowspan="10" |
| rowspan="10" |Tap
|BTS (New Castle)
|BTS (New Castle)
|
|