Ophélie Bégin: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 130: Line 130:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2018
| rowspan="14" |2018
| rowspan="4" |The Life of the Party
| rowspan="6" |The Life of the Party
| rowspan="4" |Musical Theatre
| rowspan="6" |Musical Theatre
| rowspan="4" |Emmanuelle Desgagnés
| rowspan="6" |Emmanuelle Desgagnés
|CanDance (Montréal)
|CanDance (Montréal)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Diamond
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Diamond
|-
|CanDance Nationals
(Orlando)
|
|-
|View (Montréal)
|
|-
|-
|Hit the Floor (Lévis)
|Hit the Floor (Lévis)
Line 146: Line 153:
|Junior Miss Starpower
|Junior Miss Starpower
|-
|-
| rowspan="6" |A Vital Organ
| rowspan="8" |A Vital Organ
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="6" |Valérie Lavoie
| rowspan="8" |Valérie Lavoie
|CanDance (Montréal)
|CanDance (Montréal)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior CanDance<br />Diamond
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior CanDance<br />Diamond
|-
|CanDance Nationals
(Orlando)
|
|-
|View (Montréal)
|
|-
|-
|Hit the Floor (Lévis)
|Hit the Floor (Lévis)