Ricki Wallace: Difference between revisions
Spacetrain31 (talk | contribs) No edit summary |
Spacetrain31 (talk | contribs) |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
|Betty Boop | | rowspan="8" |Betty Boop | ||
|Musical Theatre | | rowspan="8" |Musical Theatre | ||
| rowspan="8" | | |||
| rowspan=“8” |Hollywood Dance Jamz (Santa Clara, CA) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Dallas, TX) | |||
| | |||
|- | |||
|NRG Dance Project (Denver, CO) | |||
| | |||
|- | |||
|NRG Dance Project (Layton, UT) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Dance Jamz (Garden Groove, CA) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Dance Jamz (Ogden, UT) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Layton, UT) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Invitational (Orlando) | |Hollywood Invitational (Orlando) | ||
| | | | ||