Karli Wilkinson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 236: Line 236:
|
|
|
|
|
|Alexa Spinola<br />Angellie Fernandez<br />Brooke Lapp<br />Joulee Barbosa<br />Janessa Gomes
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 242: Line 242:
|
|
|
|
|
|Alexa Spinola<br />Angellie Fernandez<br />Brooke Lapp<br />Joulee Barbosa<br />Janessa Gomes
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 249: Line 249:
|
|
|
|
|
|Natalie Brito<br />Angellie Fernandez<br />Hayley Flores<br />Sydney Glassman<br />Abigael Shea<br />Scarlet Grendal<br />Aliah Abreu<br />Jacqueline Sweeney<br />Madison Thompson<br />Leila Barbosa<br />Emerson Fritz
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 255: Line 255:
|
|
|
|
|
|Abigael Shea<br />Angellie Fernandez<br />Hayley Flores<br />Sydney Glassman<br />Madison Thompson<br />Leila Barbosa<br />Emerson Fritz<br />Natalie Brito<br />Jacqueline Sweeney<br />Scarlet Grendal<br />Aliah Abreu
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 261: Line 261:
|
|
|
|
|
|Karissa Smith<br />Joulee Barbosa<br />Angellie Fernandez<br />Janessa Gomes<br />Charlotte Quintanilla<br />Madison Thompson<br />Mackenzie Donofrio
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 267: Line 267:
|
|
|
|
|
|Isabella Burnham<br />Janessa Gomes<br />Karissa Smith<br />Belle Howe
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 273: Line 273:
|
|
|
|
|
|Ava Martignetti<br />Angellie Fernandez<br />Janessa Gomes<br />Charlotte Quintanilla<br />Karissa Smith<br />Emma Monson
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 295: Line 295:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2022
| rowspan="10" |2022
|
|
|Natalie Brito<br />Emerson Fritz<br />Joulee Barbosa<br />Madison Thompson<br />Sydney Glassman<br />Scarlet Grendal<br />Angellie Fernandez
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
|-
|
|
|
|
|Natalie Brito<br />Emerson Fritz<br />Joulee Barbosa<br />Madison Thompson<br />Sydney Glassman<br />Scarlet Grendal<br />Angellie Fernandez
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 304: Line 310:
|
|
|
|
|
|Joulee Barbosa<br />Madison Thompson<br />Scarlet Grendal<br />Natalie Brito
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 310: Line 316:
|
|
|
|
|
|Ava Martignetti<br />Joulee Barbosa<br />Angellie Fernandez<br />Janessa Gomes<br />Madison Thompson<br />Mackenzie Donofrio<br />Brooke Lapp<br />Charlotte Quintanilla
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
Line 316: Line 322:
|
|
|
|
|
|Ella Spadazzi<br />Jordan DaCosta<br />Natalie Brito<br />Scarlet Grendal<br />Abigael Shea<br />Angellie Fernandez<br />Charlotte Quintanilla<br />Kendra Robertson<br />Mackenzie Donofrio<br />Madison Thompson<br />Janessa Gomes
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|