Bella Charnstrom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
| rowspan="2" |Small World | | rowspan="2" |Small World | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|Starpower (Minneapolis) | |Starpower (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2018 | |||
| rowspan="2" |Dream With Me | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2019 | ||
|Luminous | | rowspan="7" |Luminous | ||
|Contemporary | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan="7" | | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (New Orleans) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
(Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |The Music of the Night | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2020 | |||
|Juliet | |Juliet | ||
|Open | |Open | ||
|Michele Larkin | |Michele Larkin | ||
|Hall of Fame Virtual | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |The Wind Sings | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Kenzie Symanietz | |||
|Jump (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame Virtual | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="13" |2021 | |||
| rowspan="5" |The Brink | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |[[Chelsea Jennings]] | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (New Orleans) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |The Dark Sea | |||
| rowspan="6" |Open | |||
| rowspan="6" |Kenzie Symanietz | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (New Orleans) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |NUVO (Omaha) | ||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
(Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| | |- | ||
|LOC (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Black Swan | |||
| rowspan="2" |Ballet | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="13" |2022 | |||
| rowspan="3" |Somewhere In Time | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Kenzie Symanietz | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Kansas City) | |Jump (Kansas City) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|The Mind | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|Contemporary | | | ||
|[[Chelsea Jennings]] | |- | ||
| rowspan="3" |The Mind | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]] | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |Weeping Strings | |||
| rowspan="7" |Specialty | |||
| rowspan="7" |Kenzie Symanietz | |||
|NYCDA (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (Chicago) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Jump (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="11" |2023 | |||
| rowspan="3" |Falling Colour | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]] | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |Your Arms | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |[[Chelsea Jennings]] | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24/7 (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |Light of the Seven | |||
| rowspan="4" |Specialty/Open | |||
| rowspan="4" |Kenzie Symanietz | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||