Bella Charnstrom: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 368: Line 368:
| rowspan="3" |Amazing Grace
| rowspan="3" |Amazing Grace
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |[[Lilly Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Neala Murphy<br />Logan Tupa
| rowspan="3" |[[Lilly Anderson]]<br />[[Isabella Charnstrom]]<br />Kennedy Deuth<br />Neala Murphy<br />Logan Tupa
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 380: Line 380:
| rowspan="3" |Cookies
| rowspan="3" |Cookies
| rowspan="3" |Hip Hop
| rowspan="3" |Hip Hop
| rowspan="3" |Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Alden Bossaker-Kass<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />Isabella Charnstrom<br />Ava Dezelar<br />Elsie Remitz<br />Monica Xiong
| rowspan="3" |Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Alden Bossaker-Kass<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />[[Isabella Charnstrom]]<br />Ava Dezelar<br />Elsie Remitz<br />Monica Xiong
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 392: Line 392:
| rowspan="3" |Happy Birthday
| rowspan="3" |Happy Birthday
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="3" |[[Lilly Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Ava Dezelar<br />Emerson Hudson<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Logan Tupa<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong
| rowspan="3" |[[Lilly Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />Emma Calhoun<br />[[Isabella Charnstrom]]<br />Kennedy Deuth<br />Ava Dezelar<br />Emerson Hudson<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Logan Tupa<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 404: Line 404:
| rowspan="3" |Born to be Wild
| rowspan="3" |Born to be Wild
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |[[Lilly Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Ava Dezelar<br />Emerson Hudson<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Logan Tupa<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong
| rowspan="3" |[[Lilly Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />Emma Calhoun<br />[[Isabella Charnstrom]]<br />Kennedy Deuth<br />Ava Dezelar<br />Emerson Hudson<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Logan Tupa<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 414: Line 414:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2019
| rowspan="9" |2019
|Time
|Contemporary
|[[Harper Anderson]]<br />[[Lilly Anderson]]<br />[[Finley Ashfield]]<br />[[Isabella Charnstrom]]<br />[[Kelsie Jacobson]]<br />[[Katelynn Larson]]<br />[[Ingrid Wirtz]]
|The Dance Awards (Las Vegas)
|1<sup>st</sup> in PeeWee Groups
|-
|
|
|
|