Bella Charnstrom: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 299: | Line 299: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Chicago | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| Line 316: | Line 316: | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| | |Paquita | ||
| | | rowspan="2" |Ballet | ||
| | |Marcus Petipa | ||
| | |||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | |La Fille Mal Gardee | ||
|B.Nijinska<br />D.Romanoff | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|Scarlett Sonata | |||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | |Mackenzie Larkin | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|} | |} | ||