Bella Charnstrom: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 299: Line 299:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Chicago
| rowspan="7" |Chicago
|Top 12
|Top 12
|-
|-
Line 316: Line 316:
|Top 12
|Top 12
|-
|-
| rowspan="3" |2024
| rowspan="4" |2024
|
|Paquita
|Classical ballet
| rowspan="2" |Ballet
|
|Marcus Petipa
|Chicago
|Top 12
|Top 12
|-
|-
|
|La Fille Mal Gardee
|B.Nijinska<br />D.Romanoff
|Top 12
|-
|Scarlett Sonata
|Contemporary  
|Contemporary  
|Chelsea Jennings
|Mackenzie Larkin
|Chicago
|Top 12
|Top 12
|}
|}