Bella Charnstrom: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 326: Line 326:
|Top 12
|Top 12
|-
|-
|Scarlett Sonata
|Contemporary  
|Contemporary  
|Scarlet Sonata
|Mackenzie Larkin  
|Mackenzie Larkin  
|Top 12
|-
|I've waited
|Chelsea Jennings
|Top 12
|Top 12
|}
|}