Bella Charnstrom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 326: | Line 326: | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Scarlet Sonata | |||
|Mackenzie Larkin | |Mackenzie Larkin | ||
|Top 12 | |||
|- | |||
|I've waited | |||
|Chelsea Jennings | |||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|} | |} | ||