Bella Charnstrom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 296: | Line 296: | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Walking On | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|UBC (Dayton) | |UBC (Dayton) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||