Bella Hoffheins: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
!Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
| Line 35: | Line 36: | ||
| rowspan="6" |2011 | | rowspan="6" |2011 | ||
| rowspan="2" |I Wanna Hold Your Hand | | rowspan="2" |I Wanna Hold Your Hand | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
| Line 43: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Boogie Wonderland | | rowspan="2" |Boogie Wonderland | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Over the Rainbow | | rowspan="2" |Over the Rainbow | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="9" |2012 | |||
| rowspan="3" |Silent Night | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Countdown | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |The Show | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Thing Called Love | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|Countdown | |||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 69: | Line 110: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2012 | |||
| rowspan="3" |Don't Let Me Fall | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Caitlyn Hutcheson | |||
|Countdown | |||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 87: | Line 134: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2012 | |||
| rowspan="3" |O Holy Night | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Halle Cann | |||
[[Kaeli Ware]] | |||
|Countdown | |||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Starpower Nationals<br />(Owings Mills) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||