Eneri Juvera: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2016 | |||
|Soy Yo | |||
|Hip Hop | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2019 | |||
| rowspan="2" |Greatest Star | |||
| rowspan="2" |Musical Theatre | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Baby Mine | |||
| | |||
|KAR Virtual | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2021 | |||
| rowspan="3" |Crazy | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
| rowspan="4" |Listen | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Fallbrook) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2023 | |||
| rowspan="5" |This is Me | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Fallbrook) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 28: | Line 88: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2023 | |||
| rowspan="5" |Don't Give Up on Me | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
| rowspan="5" |Angelina Louis | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR Nationals | |||
| | | | ||
|- | |||
|Ultra Dance (Fallbrook) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Showbiz | |||
| | | | ||
|} | |} | ||