Anny Juvera: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|11<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |11<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |2018 | ||
| rowspan="3" |Only the Winds | | rowspan="3" |Only the Winds | ||
| rowspan="3" |Lyrical | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
|Rainbow (Escondido)<ref name=":0" | |Rainbow (Escondido)<ref name=":0" /> | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 43: | Line 43: | ||
| rowspan="3" |Como La Flor | | rowspan="3" |Como La Flor | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" | | |||
|Rainbow (Escondido)<ref name=":0" /> | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals Purple<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2019 | |||
| rowspan="3" |Copy Cat | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|Rainbow (Escondido)<ref name=":0">[https://www.rainbowdance.com/store/event/409/act/35/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Greatest Star]</ref> | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals Purple<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Beautiful Thing | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
|Rainbow (Escondido)<ref name=":0" /> | |Rainbow (Escondido)<ref name=":0" /> | ||