Ella Frias: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="5" |2018-9
| rowspan="5" |Right Now
| rowspan="5" |Open
|KAR (Lakeland)
|
|
|-
|Shake the Ground
|
|
|-
|Showstopper (Lakeland)
|
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland) 2018
|
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland) 2019
|
|
|-
|-
|
| rowspan="6" |2019-20
|
| rowspan="6" |Breathe
|
| rowspan="6" |Contemporary
|
|KAR (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|Shake the Ground
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2019
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2020
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |2020-1
|
| rowspan="3" |Box of Secrets
|
| rowspan="3" |Jazz
|
|Shake the Ground
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2020
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2021
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |2021-2
|
| rowspan="3" |Red
|
| rowspan="3" |Contemporary
|
|Shake the Ground
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2021
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2022
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="6" |2022-3
|
| rowspan="3" |Vertigo
|
| rowspan="3" |Jazz
|
|Shake the Ground
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2022
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2023
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |I Look to You
|
| rowspan="3" |Lyrical
|
|Shake the Ground
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2022
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2023
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |2023-4
|
| rowspan="3" |Wake Up
|
| rowspan="3" |Open
|
|Shake the Ground
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2023
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland) 2024
|
|
|
|
|
|}
|}
Line 159: Line 125:
| rowspan="3" |Annabell Van Horn
| rowspan="3" |Annabell Van Horn
|Shake the Ground
|Shake the Ground
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland) 2017
|
|
|-
|-
Line 164: Line 133:
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland) 2019
| rowspan="6" |2019-20
| rowspan="6" |Beautiful Thing
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Isabella Szumlanski
|KAR (Lakeland)
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2019-20
| rowspan="5" |Beautiful Thing
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Isabella Szumlanski
|Shake the Ground
|Shake the Ground
|
|
Line 235: Line 204:
|-
|-
| rowspan="2" |2017
| rowspan="2" |2017
|
|Wild Wild West
|
|Jazz
|Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley
|Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|Going to the Chapel
|
|Tap
|Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley
|Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)