Sophia Mestan: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 178: Line 178:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2022
| rowspan="16" |2022
|
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|
|-
|
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|
|-
|
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|-
|
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|-