Kenedy Brown: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 8 & Under Competitive Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 8 & Under Competitive Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2008 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Fame | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Phoenix) | | style="text-align: center; " |KAR (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Rainbow (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Starpower (Phoenix) | ||