Kenedy Brown: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 45: Line 45:
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 8 & Under Competitive Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 8 & Under Competitive Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Fame
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Fame
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |KAR (Phoenix)
| style="text-align: center; " |KAR (Phoenix)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solos
|-
| style="text-align: center; " |Rainbow (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Starpower (Phoenix)
| style="text-align: center; " |Starpower (Phoenix)