Genevieve Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
|Birthday | | rowspan="2" |Birthday | ||
|Tap | | rowspan="2" |Tap | ||
|Athena Anest<br />Brynley Johnson<br />Julia Klimek<br />Bridget Nolan<br />Charlotte Pisellini<br />Cameron Pollard<br />Talia Raines | | rowspan="2" |Athena Anest<br />Brynley Johnson<br />Julia Klimek<br />Bridget Nolan<br />Charlotte Pisellini<br />Cameron Pollard<br />Talia Raines | ||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||