Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2019 | |||
|Dx Batter Up | |||
|Tap | |||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Walk the Dinosaur | |||
|Jazz | |||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2021 | |||
|Hand Jive | |||
|Jazz | |||
|Sofia Bifero<br />Raffi Corcione<br />Ava Lattas<br />Julia Nolan<br />Guilianna Solita<br />Taylor Tenzillo | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
|A Dream is a Wish | |||
|Lyrical | |||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | ||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Strangers Like Me | |||
|Contemporary | |||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Trouble | |||
|Jazz | |||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Mattea Melone<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Bieber Baby | |||
|Hip Hop | |||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Livia Lisanti<br />Mila Lisanti<br />Mattea Melone<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Emma Ruettiger<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||