Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
|Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Livia Lisanti<br />Mila Lisanti<br />Mattea Melone<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Emma Ruettiger<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | |Guilianna Ancana<br />Sofia Bifero<br />Elise Escobar<br />Lily Gravin<br />Livia Lisanti<br />Mila Lisanti<br />Mattea Melone<br />Milana Mininni<br />Julia Nolan<br />Lily Reyes<br />Nina Roppo<br />Emma Ruettiger<br />Guilianna Solita<br />Sofia Speciale<br />Blair Thomas<br />Olivia Volpe | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | |||
|} | |||
====Two Girls==== | |||
=====Aurielle & Juliette===== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||