Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Chicago) | |Hall of Fame (Chicago) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="14" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||