Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="3" |Lost | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Don't Rain On My Parade | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 145: | Line 162: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2023 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||