Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan="5" |Hanna Brictson | | rowspan="5" |Hanna Brictson | ||
|In10sity | |In10sity (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |That's Life | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lily Gravin<br />Guilianna Solita | ||
|In10sity (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity Nationals (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | | | ||