Aurielle Balija: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 115: Line 115:
|
|
|-
|-
| rowspan="18" |2022
| rowspan="15" |2022
| rowspan="6" |Burden
| rowspan="5" |Burden
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |Hanna Brictson
| rowspan="5" |Hanna Brictson
|In10sity (Fort Wayne)
|In10sity (Fort Wayne)
|
|
Line 126: Line 126:
|-
|-
|In10sity Nationals (Chicago)
|In10sity Nationals (Chicago)
|
|-
|HOF (Schaumburg)
|
|
|-
|-
Line 137: Line 134:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |All That Jazz
| rowspan="5" |All That Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jacquie Renzetti
| rowspan="5" |Jacquie Renzetti
|In10sity (Fort Wayne)
|In10sity (Fort Wayne)
|
|
Line 149: Line 146:
|
|
|-
|-
|HOF (Schaumburg)
|Hall of Fame (Des Moines)
|Grand Slam
|Grand Slam
|-
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|-
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |Fool That I Am
| rowspan="5" |Fool That I Am
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Amy Berokoff
| rowspan="5" |Amy Berokoff
|In10sity (Fort Wayne)
|In10sity (Fort Wayne)
|
|
Line 168: Line 162:
|-
|-
|In10sity Nationals (Chicago)
|In10sity Nationals (Chicago)
|
|-
|HOF (Schaumburg)
|
|
|-
|-
Line 329: Line 320:
|-
|-
|HOF Nationals (Chicago)
|HOF Nationals (Chicago)
|
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |Hold Me Down
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Jonna Martin<br />Akeena Mendoza
|In10sity (Fort Wayne)
|
|-
|In10sity (Chicago)
|
|-
|In10sity Nationals (Chicago)
|
|-
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|-
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|}
|}
Line 441: Line 451:
|-
|-
| rowspan="22" |2021
| rowspan="22" |2021
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Easy
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Scarlett Novy
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Scarlett Novy
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 450: Line 460:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Fergie
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 459: Line 469:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |At Last
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 468: Line 478:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |In the Silence
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 477: Line 487:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Cold Hearted Snake
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 486: Line 496:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Whole Lotta Women
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Lucianna Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Lucianna Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 495: Line 505:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |End of Time
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Reese Deleon<br />Natalie Dizonno<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emma Raymond<br />Nikola Sawicki<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Reese Deleon<br />Natalie Dizonno<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emma Raymond<br />Nikola Sawicki<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 504: Line 514:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Shake it Off
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Stella Donato<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Julia Lattas<br />Makayla Lima<br />Chloe Mazur<br />Milana Mostaccio<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Serena Reyes<br />Kendall Schroeder<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Stella Donato<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Julia Lattas<br />Makayla Lima<br />Chloe Mazur<br />Milana Mostaccio<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Serena Reyes<br />Kendall Schroeder<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 513: Line 523:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Chandelier
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 522: Line 532:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |All the Way Up
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Hailey Dove<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Hailey Dove<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 531: Line 541:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Blinding Lights
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Many Dancers
| rowspan="2" |Many Dancers
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 538: Line 548:
|-
|-
|HOF Nationals (Chicago)
|HOF Nationals (Chicago)
|
|-
|2022
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|-
|
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|}
|}