Aurielle Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 115: | Line 115: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Burden | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Hanna Brictson | ||
|In10sity (Fort Wayne) | |In10sity (Fort Wayne) | ||
| | | | ||
| Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
|In10sity Nationals (Chicago) | |In10sity Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 137: | Line 134: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |All That Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jacquie Renzetti | ||
|In10sity (Fort Wayne) | |In10sity (Fort Wayne) | ||
| | | | ||
| Line 149: | Line 146: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
|Grand Slam | |Grand Slam | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Fool That I Am | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Amy Berokoff | ||
|In10sity (Fort Wayne) | |In10sity (Fort Wayne) | ||
| | | | ||
| Line 168: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
|In10sity Nationals (Chicago) | |In10sity Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 329: | Line 320: | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Chicago) | |HOF Nationals (Chicago) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
| rowspan="5" |Hold Me Down | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |Jonna Martin<br />Akeena Mendoza | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity Nationals (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 441: | Line 451: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="22" |2021 | | rowspan="22" |2021 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Easy | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Scarlett Novy | | rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Scarlett Novy | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 450: | Line 460: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Fergie | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 459: | Line 469: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |At Last | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 468: | Line 478: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |In the Silence | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde | | rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 477: | Line 487: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Cold Hearted Snake | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 486: | Line 496: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Whole Lotta Women | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Lucianna Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde | | rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Lucianna Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 495: | Line 505: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |End of Time | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Reese Deleon<br />Natalie Dizonno<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emma Raymond<br />Nikola Sawicki<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Reese Deleon<br />Natalie Dizonno<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emma Raymond<br />Nikola Sawicki<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 504: | Line 514: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Shake it Off | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Stella Donato<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Julia Lattas<br />Makayla Lima<br />Chloe Mazur<br />Milana Mostaccio<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Serena Reyes<br />Kendall Schroeder<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Stella Donato<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Julia Lattas<br />Makayla Lima<br />Chloe Mazur<br />Milana Mostaccio<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Serena Reyes<br />Kendall Schroeder<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 513: | Line 523: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Chandelier | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 522: | Line 532: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |All the Way Up | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Hip Hop | ||
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Hailey Dove<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Hailey Dove<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Francesca Maffei<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Scarlett Novy<br />Alexa Panagakis<br />Abigail Stangle<br />Frankie Velarde<br />Milana Voulamandis | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 531: | Line 541: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Blinding Lights | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Open | ||
| rowspan="2" |Many Dancers | | rowspan="2" |Many Dancers | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 538: | Line 548: | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Chicago) | |HOF Nationals (Chicago) | ||
| | |||
|- | |||
|2022 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||