Aurielle Balija: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 675: Line 675:
|
|
|-
|-
| rowspan="24" |2023
| rowspan="26" |2023
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Dracula
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Alexa Panagakis<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Alexa Panagakis<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 685: Line 685:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |They Don't Love You
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Morgan Graham<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Milana Mostaccio
| rowspan="2" |Morgan Graham<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Milana Mostaccio
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 694: Line 694:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |It's Britney
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Valia Haralambopoulos<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Ashlynn Tarman
| rowspan="2" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Valia Haralambopoulos<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Ashlynn Tarman
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 703: Line 703:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |The Rose
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Isla Braun<br />Natalie Dizonno<br />Destiny Lima<br />Talia Melone<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer
| rowspan="2" |Isla Braun<br />Natalie Dizonno<br />Destiny Lima<br />Talia Melone<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 712: Line 712:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Temptation
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Ariana Morrison
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Ariana Morrison
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 721: Line 721:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Pure
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jianna Koehler<br />Talia Melone<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer
| rowspan="2" |Jianna Koehler<br />Talia Melone<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 730: Line 730:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |100%
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Talia Melone<br />Akeena Mendoza<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Talia Melone<br />Akeena Mendoza<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 739: Line 739:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Tea Time
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |Isla Braun<br />Isabella Calabria<br />Kayli Chierico<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Alli Terzo<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Isla Braun<br />Isabella Calabria<br />Kayli Chierico<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Alli Terzo<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 748: Line 748:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Pass That Dutch
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Morgan Graham<br />Sophia Kazan<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Ariana Morrison<br />Adrianna Panagakis<br />Ana Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emma Raymond<br />Alyssa Rigali<br />Nikola Sawicki
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Morgan Graham<br />Sophia Kazan<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Ariana Morrison<br />Adrianna Panagakis<br />Ana Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emma Raymond<br />Alyssa Rigali<br />Nikola Sawicki
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 757: Line 757:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Ordinary People
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Morgan Graham<br />Katina Karras<br />Sophia Kazan<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Randi Moraga<br />Ariana Morrison<br />Milana Mostaccio<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Alyssa Rigali<br />Nikola Sawicki
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Morgan Graham<br />Katina Karras<br />Sophia Kazan<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Randi Moraga<br />Ariana Morrison<br />Milana Mostaccio<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Alyssa Rigali<br />Nikola Sawicki
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 766: Line 766:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |1,000,000 Dreams
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Brianna Flemming<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Julia Lattas<br />Gia Martin<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Brianna Flemming<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Julia Lattas<br />Gia Martin<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
Line 775: Line 775:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Take My Breath Away
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Isla Braun<br />Isabella Calabria<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Caroline Mahdik<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Milana Voulamandis
| rowspan="2" |Isla Braun<br />Isabella Calabria<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Caroline Mahdik<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Milana Voulamandis
|HOF (Schaumburg)
|
|-
|Hall of Fame (Tinley Park)
|
|-
| rowspan="2" |Rihanna
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Many Dancers
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
|
|