Lexie Charnstrom: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 264: Line 264:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2019
| rowspan="2" |2024
|Like a Girl
| rowspan="2" |Change
|Jazz
| rowspan="2" |Contemporary
|Cindy Ai<br />Sophia Austin<br />[[Scarlett Manzel]]<br />Elia Cocchiarella<br />Tilia Hejny<br />Freya Hemenway<br />Madeline Hoven<br />Kendi Jensen<br />Harper Kill<br />Whitney Lissick<br />Lucie Mabie<br />Reagan Paulson<br />Angelee Qiao<br />Olivia Rawleigh<br />Parker Sobieski<br />Abigail Wagner<br />Aaliyah Weber<br />Jayla Xiong<br />Brooklyn Youngvorst
| rowspan="2" |[[Scarlett Manzel]]<br />Evelyn McCune-Barrett
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|3<sup>rd</sup> in Little League Lines
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|}
|}


Line 422: Line 425:
|Pose
|Pose
|Jazz
|Jazz
|Matinly Conrad<br />Savannah Jackson<br />Harper Kill<br />Maddie Kulenkamp<br />Evie Mccune-Barrett<br />Emilia Padesky<br />Giuliana Shea<br />Grace Sullivan
|Matinly Conrad<br />Savannah Jackson<br />Harper Kill<br />Maddie Kulenkamp<br />Evie McCune-Barrett<br />Emilia Padesky<br />Giuliana Shea<br />Grace Sullivan
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|