Lexie Charnstrom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 264: | Line 264: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2024 | ||
| | | rowspan="2" |Change | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |[[Scarlett Manzel]]<br />Evelyn McCune-Barrett | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|} | |} | ||
| Line 422: | Line 425: | ||
|Pose | |Pose | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Matinly Conrad<br />Savannah Jackson<br />Harper Kill<br />Maddie Kulenkamp<br />Evie | |Matinly Conrad<br />Savannah Jackson<br />Harper Kill<br />Maddie Kulenkamp<br />Evie McCune-Barrett<br />Emilia Padesky<br />Giuliana Shea<br />Grace Sullivan | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||