Ruby Castro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round | !colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"|'''Jonas & Ruby''' | ||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"|'''91.3''' | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"|Freshh | ||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"|88 | ||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut (Animals) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |||
|style="text-align: center;"|85 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez | |||
|style="text-align: center;"|89 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Derek Hough | |||
|style="text-align: center;"|91 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE''' | |||
|style="text-align: center;"|'''88.3''' | |||
|} | |} | ||