Dylan Reuss: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|rowspan="5"|2018
| rowspan="4" |2018
|rowspan="5"|
| rowspan="4" |Little Shirly Temple
|rowspan="5"|
| rowspan="4" |Jazz
|rowspan="5"|
| rowspan="4" |
|Revolution (Riverside)
|Revolution (Riverside)
|
|
Line 26: Line 26:
|-
|-
|Showstopper (Anaheim III)
|Showstopper (Anaheim III)
|
|-
|Showstopper WCF
|
|
|-
|-
Line 105: Line 102:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="2" |2022
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
|24/7 (Westminster)
|24/7 (Westminster)
|
|
Line 115: Line 112:
|
|
|-
|-
|P21 Showcase
| rowspan="4" |2023
|
| rowspan="2" |
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="5" |2023
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|KAR (Lakewood)
|KAR (Lakewood)
|
|
|-
|-
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|
|-
|Velocity
|
|
|-
|-
Line 210: Line 201:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan="6"|2017
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
|Starpower (Long Beach)
|
|-
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-
|
|
|
|
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-
| rowspan="3"|
| rowspan="3"|
| rowspan="3"|
| rowspan="3"|
|MOVE (Pomona)
|
|-
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-
|KAR
|
|-
|-
| rowspan="9"|2018
| rowspan="9"|2018