Dylan Reuss: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 32: Line 32:
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|8<sup>th</sup> in Little League Solos
|-
|-
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1132/act/20/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - PYT]</ref>
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1132/act/20/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - PYT]</ref>
Line 53: Line 53:
| rowspan="8" |
| rowspan="8" |
| rowspan="8" |
| rowspan="8" |
|NUVO (Dallas)
|Showbiz (Riverside)
|
|
|-
|-
|NUVO (Nashville)
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 71: Line 71:
|
|
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|NUVO (Dallas)
|
|
|-
|-
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|NUVO (Nashville)
|
|
|-
|-
Line 80: Line 80:
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |
|Showbiz (Riverside)
|
|-
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|
|-
|KAR (Anaheim)
|KAR (Anaheim)
|
|
Line 90: Line 96:
|-
|-
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
|Showbiz (Riverside)
|
|-
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|
|
|-
|-