Dylan Reuss: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 161: Line 161:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |2021
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Snow White
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Rachel Miller
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Brinley Lowe<br />[[Avery Olson]]
|Hall of Fame (Riverside)
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer<br />American League Duets/Trios
|-
|KAR (Anaheim)
|KAR (Anaheim)
|
|1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Duets/Trios<br />Secondary 7 KAR<br />Convention Scholarship
|-
|-
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Duets/Trios
|-
|-
|KAR (Costa Mesa 1)
|KAR (Costa Mesa 1)
|
|3<sup>rd</sup> in Secondary 6-8 Duets/Trios
|-
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|
|3<sup>rd</sup> in Diamond Petite Duets/Trios
|-
|-
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|
|2<sup>nd</sup> in Diamond Petite Duets/Trios
|}
|}