Dylan Reuss: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Show Off | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Dancing Queen | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Dance Like Yo Daddy | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="18" |2023 | |||
| rowspan="6" |Time Goes By | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" |Come on Over | ||
| rowspan="6" |Jazz | |||
| rowspan="6" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
|KAR ( | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 118: | Line 184: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="6" |Dead in the Water | |||
| rowspan="6" |Open | |||
| rowspan="6" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 414: | Line 495: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Fantasy World | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan="4" |Kyle Chen<br />Cerys Cogswell<br />Charlotte Delong<br />Leighton Godlewski<br />Charlotte Howerton<br />Peyton Kleveno<br />Liana Li<br />Brinley Lowe<br />Makenzie Rowland<br />Ariella Troung | | rowspan="4" |Kyle Chen<br />Cerys Cogswell<br />Charlotte Delong<br />Leighton Godlewski<br />Charlotte Howerton<br />Peyton Kleveno<br />Liana Li<br />Brinley Lowe<br />Makenzie Rowland<br />Ariella Troung | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| Line 465: | Line 546: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Jazz Groups | |3<sup>rd</sup> in Junior Jazz Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="35" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |KAR (Riverside) | ||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||