Brady Reuss: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 633: | Line 633: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Jazz Groups | |3<sup>rd</sup> in Junior Jazz Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="35" |2023 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| Line 727: | Line 727: | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Drum Line | |||
| rowspan="5" |Hip Hop | |||
| rowspan="5" |Many Dancers | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||