Ruby Castro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| style="text-align: center; " |Double Platnum | | style="text-align: center; " |Double Platnum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2012-3 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Drums | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Manny & Lory Castro | ||
| style="text-align: center; " |JUMP | | style="text-align: center; " |JUMP (Miami) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Mini Female JUMP VIP | ||
|- | |||
|JUMP (Orlando) 2012 | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|JUMP (Orlando) 2013 | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Fort Lauderdale) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Fort Lauderdale) | ||