Ainsley Epton: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 338: Line 338:
|1<sup>st</sup> in Junior Select Duets/Trios<br />Pinnacle Award
|1<sup>st</sup> in Junior Select Duets/Trios<br />Pinnacle Award
|-
|-
|2024
| rowspan="2" |2024
|Garden
|Garden
|Open
|Open
Line 344: Line 344:
|Hollywood Vibe (Dallas)
|Hollywood Vibe (Dallas)
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />1<sup>st</sup> in Teen Open Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />1<sup>st</sup> in Teen Open Duos/Trios
|-
|Fashion
|
|[[Kinsley Eversole]]
|Tremaine
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|}
|}