Ruby Castro: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 238: Line 238:
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="2" |2018
| rowspan="4" |2018
|Let Me Think
|Let Me Think
|Contemporary
|Contemporary
Line 246: Line 246:
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Judge's Pick
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Judge's Pick
|-
|-
|Me & My Shadow
| rowspan="3" |Me & My Shadow
|Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|Al Blackstone
| rowspan="3" |Al Blackstone
|[[D'Angelo Castro]]
| rowspan="3" |[[D'Angelo Castro]]
|JUMP (Orlando)
|JUMP (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-
|NUVO (Miami)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-
|ASH Nationals (Orlando)
|N/A
|-
|-
|2019
|2019